Jak nakupovat?

Nejprve se zaregistrujte “Account” a dále “Register” v pravé horní části stránky

Můžete použít svůj FB účet, Twitter, Google nebo klasický email.

Vyhledávání zboží:

1. V okně hledání – piště v angličtině. Systém má automatický našeptávač a bude nabízet hesla k dokončení Vašeho dotazu. Toto doporučuji, v systému je zaregistrována spousta prodejců a nabídka zboží je opravdu obsáhlá. Tímto způsobem najdete nejrychleji požadované produkty.

2. V levé části stránky procházejte kategoriemi.

3. Můžete využít časově omezené nabídky na akční zboží – “Super deals, Weekend deals…” Tady pozor! Zde hrozí riziko že koupíte něco, co vlastně vůbec nechcete. Ale za ty peníze, no nekupte to:-)

O víkendu jsou vypsané obdobné akční slevy tzv. “weekend deals”

Platba za zboží.

Platby za zboží je možné provést platební kartou. Nebo přes známou službu PayPal. Platby kartou  na serveru aliexpress.com probíhají přes zabezpečenou bránu. Platební kartu si klidně uložte, další nákupy budou mnohem jednodušší. Správu karet naleznete v nabídce Account – Payment. Zde můžete uloženou kartu odebrat (Tři tečky na spodní straně obrázku karty a zvolit “Remove”) nebo přidat další. Při placení zvolíte, kterou kartou chcete platbu provést.

Pravidelným zákazníkům a testerům i méně známých čínských obchodů je doporučováno zřízení vedlejšího bankovního účtu s platební kartou. Na tomto účtu držet jen minimální množství peněz pro tyto nákupy. Opatrnosti není nikdy dost.